ogrzewanie-powietrzne-hal-przemysłowych-Tecnoclima ogrzewanie-szklarni-tuneli foliowych nagrzewnice-piece nadmuchowe-aparaty grzewczo-wentylacyjne-destratyfikatory ogrzewanie-hal-sportowych-nagrzewnice-powietrza oświetlenie_w_hali oświetlenie_w_hali oświetlenie_wysokie_hale

 DUO-MO

GAZOWA NAGRZEWNICA KONDENSACYJNA
Z PŁYNNĄ MODULACJĄ MOCY I NAWIEWU - OGRZEWANIE KOŚCIOŁÓW


producent-urzadzen-nadmuchowych

           ogrzewanie  kondensacyjne na gaz do:
          nagrzewnica kondensacyjna DUO-MO Tecnoclima kościołów i obiektów sakralnych
          nagrzewnica kondensacyjna Tecnoclima hali sportowo-widowiskowej
          nagrzewnica kondensacyjna gazowa Tecnoclima centrum wystawienniczego
          kondensacyjna nagrzewnica DUO-MO Tecnoclima hal przemysłowych
          Ogrzewanie nadmuchowe kosciolow obiektu handlowego
          magazynu

                    Gazowa-nagrzewnica-kondensacyjna-koscioly

            nagrzewnice-kondensacyjne-Tecnoclima-DUO-MO

»TCHNIEMY CIEPŁO W TWÓJ KOŚCIÓŁ«

 
Gazowa nagrzewnica kondensacyjna DUO-MO o najwyższej sprawności energetycznej, to specjalna konstrukcja chroniona prawami patentowymi. Wyposażona jest w wysokosprawny wymiennik kondensacyjny z bezpośrednią wymianą ciepła. Powietrze ogrzewane jest w trakcie przepływu przez gorące powierzchnie wymiennika, a następnie rozprowadzane do pomieszczeń. Najistotniejszą cechą tego systemu jest to, że ciepło jest przekazywane bezpośrednio bez mediów pośredniczących (np. wody), co pozwala na uniknięcie strat na etapach wymiany i przesyłu.
Nagrzewnica gazowa DUO-MO Tecnclima w każdych warunkach pracy, zarówno z minimalną jak i maksymalną mocą cieplną, ZAWSZE pracuje w warunkach kondensacji osiągając sprawność nawet ~108 %, w przeciwieństwie do „klasycznych” urządzeń kondensacyjnych. Niezwykle wysoka sprawność w całym zakresie mocy cieplnej osiągnięta została dzięki innowacyjnej, wyjątkowej i objętej PATENTEM konstrukcji przeciwprądowego wymiennika ciepła oraz komory spalania. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów ze stali nierdzewnej INOX gwarantuje bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie w warunkach kondensacji.

Nagrzewnicę gazową DUO-MO wyróżnia płynna modulacja mocy cieplnej oraz dwustopniowa lub płynna regulacja strumienia nawiewanego powietrza. Nawiewne wentylatory promieniowe umożliwiają pracę urządzenia także w instalacjach wymagających wysokiego sprężu dyspozycyjnego.
Dzięki płynnie modulowanej mocy cieplnej oraz wentylatorom z regulacją strumienia powietrza, nagrzewnica gazowa DUO-MO gwarantuje maksymalną efektywność energetyczną oraz zapewnia szybkie osiągnięcie komfortu cieplnego przy zmiennych warunkach klimatycznych.

Sprawność urządzeń z bezpośrednią wymianą ciepła jest często sprawnością całego układu grzewczego, dlatego użytkowanie kondensacyjnej, gazowej nagrzewnicy DUO-MO zapewnia największe oszczędności w zużyciu paliwa, a także minimalną emisję CO 2 i zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Zastosowanie kondensacyjnej nagrzewnicy DUO-MO Tecnoclima w układach nadmuchowych przekłada się również na oszczędności inwestycyjne ze względu na prostą i szybką instalację bez konieczności budowania kotłowni z koniecznymi instalacjami, izolacją, armaturą, osprzętem przeciwzamrożeniowym, itp., jak to ma miejsce w przypadku układów z nagrzewnicami wodnymi.
Stacjonarny piec nadmuchowy DUO-MO Tecnoclima można wyposażyć w szeroki zakres akcesoriów dodatkowych jak: filtry, przepustnice regulacyjne, zdalne sterowanie, kratki nawiewne, etc.
Bezpieczeństwo urządzenia potwierdzone jest certyfikatem CE. Poza ogrzewaniem nadmuchowym kościołów nagrzewnica jest stosowane również w innych obiektach typu halowego o duzych kubaturach, halach produkcyjnych i przemysłowych.

kondensacyjny-piec-nadmuchowy-DUO-MO-koscioly
DUO-MO

Kondensacyjny piec nadmuchowy gazowy z wysoką  sprawnością energetyczną notowaną w pełnym zakresie mocy - nawet 108% 

ogrzewanie-nadmuchowe-kosciolow
Impressum Polityka prywatności Mapa strony W górę strony W górę strony